SCRAPPET Komanda

Valdis Brikmanis

def img Tehnika, tās izzināšana un iespējas, ko tā piedāvā, Valdi ir aizrāvusi jau kopš agras bērnības. Pa pilienam vien tehnikas brīnumi un ar to saistītā jaunrade ir pielpildījusi gan viņa prātu gan sirdi. Dzīves pamatu Valdim veido pretmetu filozofija, relativitātes teorija, ticība visam gaišajam un ar to saistīto mērķu piepildīšana.

Anita Geriņa-Ancāne

def img Vairāku gadu pieredze inženierzinātņu mašīnzinātnes nozares apmācību nodrošināšanā un akadēmiskā personāla vadīšanā, kā arī dažādu tehnoloģiju izpētē. Pārliecināta, ka veiksmīgas tautsaimniecības pamatā ir ražošana. Cenšas realizēt utopiskas idejas. Brīvajā laikā patīk apmeklēt dažādus kultūras pasākumus, kā arī gūt pozitīvu lādiņu tenisa spēlē.

Alberts Jurinenoks

def img Liela darba pieredze vadošos amatos, tādās jomās kā ražošana, transports un loģistika, tirdzniecība un muitas pakalpojumu sektorā. Brīvajā laikā aizraujas ar hokeju, daivingu, un motocikliem.

Andris Svare

def img Daudzu gadu pieredze iekārtu izgudrošanā un tehnoloģiju ieviešanā. Augstu vērtē cilvēkus, kuru prāts, apziņa ir virzītii izaugsmei. Brīvajā laikā izbauda instrumentālo mūziku un glezniecību.